Šikana nebo deprese???

20. června 2015 v 9:02 | Lištička |  DENÍK
Ahojky:)Dneska jem měla napsat úplně jiný článek.O klucích.Ale místo to ho píšu tenhle ,protože bych vám to prostě chtěla říct.Chtěla bych vám taky říct ,že teď asi nebudou moc články vzhledem k mému stavu.Tak jdem na to.
Jak začít??? No ve škole mám dvě kamarádky. Říkejme jim Vanilka a Karamelka. Pořád se na vás zlobí. I kvůli tomu že s nima nejdete ven. Když jsme se ještě bavily s jednou holkou tak ta mi psala hnusný zprávy. Bylo to kvůli tomu ,že jsme pekly dort paní učitelce. Já jsem na to dala 80 korun. Ona mi napsala ať přínesu nějakou formu na dort. Já jsem ji přinést nemohla. A tak mi napsala ať nechodim když nechci. Já jsem tam už fakt nechtěla. Pak jsem jí napsala ,že mi ty peníze vrátí. Ona napsala co se dá to se nevrací. Mamka si ty zprávy četla a řekla ,že takhle ne.A jelikož se už něco podobného stalo ,tak mamka za ní šla. Ony tam byly i Vanilka s Karamelkou. Mamka tam seřvala tu holku. Teď jsem se pohádala s Karamelkou a s Vanilkou. Ony řekly klukům ,že jsem na ně zavolala mámu. Vědí ,že to nebylo na ně ,ale na tamtu holku. Ti kluci mi teď vymysleli takovém pozpěv. Je to takhle:"Jméno má břicho jako Santa Klaus, km dyž zakopne vznáší se jako kosmonaut. Je to k.... zk......". Je to od nich hnusný. A doma když to řeknu ,tak se mi buď smějou nebo řeknou že se nediví. To je asi vše. Tak papa .


Lištička
 


Komentáře

1 Melissa Smithová Melissa Smithová | 24. června 2015 v 19:11 | Reagovat

Buď v klidu něco podobného se mi s méma kámoškama už také stalo. Bylo to tak že mi Jana ( moje nej kámoška) řekla jestli s ní chci jít ven. Já jsem jí na to odpověděla že nemůžu, protože se mi s ní ven prostě nechtělo. Kvůli touhle se na mě naštvala. Večer co jsem chtěla jít spát mi přišla od Jany zpráva, že jsem blbá, a že když mám vztek, tak už nemusí být moje nej. kámoška. Na to jsem jí odepsala, že na ní naštvaná nejsem, ona mi ale napsala že na ní naštvaná jsem. Takhle to šlo asi půl hodiny, až za mnou přišla máma. Viděla že mám slzy v očích a ptala se mě co se stalo. Já jsem jí to samozřejmě všechno vyklopila. Druhý den moje máma šla za Janou a vynadala jí. Bohužel to k ničemu nevedlo. Asi rok se mnou nepromluvila až jednou za mnou konečně přišla a za všechno se mi omluvila.
I tobě to dopadne dobře, ale chce to čas Lištičko.

2 storyholky storyholky | 26. června 2015 v 20:22 | Reagovat

[1]:Meliso,takovéhle hádky se mi stávají dost často.Jinak dík za podporu.

3 Melis Melis | 29. června 2015 v 8:42 | Reagovat

[2]: Nemáš zač

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama