NA DRUHÉM STUPNI

14. září 2015 v 0:00 | Lištička |  DENÍK
Ahoj:) Dneska Jsem vám chtěla říct to co mám teď na druhém stupni.

Jsem zrovna po prvních dvou týdnech na druhém stupni. No musím říct, že jsem z toho docela vyjukaná. Ale máme suprovýho třídního. Když zazněl rozhlas tak obrátil oči vsloup. Samozřejmě nám musel číst ten otravnej školní řád. No a asi po deseti minutách ze začal tvářit hrozně znuděně. Teď to vypadá jak kdyby to byl ten nejlepší učitel. To sice asi je, ale to je přece jedno . Jen jsem vám chtěla tohle říct. Na hudepku máme tělocvikáře!!! Vážně nevim koho to napadlo, ale je to tak. Máme tělocvikáře. To by bylo k učitelům.

Taky vás štve to musí to být obalené??? Mě hrozně. A teď ještě víc protože máme vážně pitomý formáty učebnic. Budu je muset balit do balícího papíru. Nesnáším ta slova. MUSÍ TO BÝT OBALENÉ !!!!!!!!!!! A KDE MÁME TY OBALY VZÍT ???????????? To mi tedy řekněte. Vážně by mě to zajímalo. Znáte to??? Jestli jo poradíte mi kde sehnat ty přiblblý obaly???

No a konečně tohle téma. TŘÍDA. Minulý rok nás ředitelka dělila ze 4 tříd na 3. Naše třída zůstala spolu až na jednoho kluka kterého šikanovali a tak ho dali pryč. Přišli k nám asi 4 děti z jiných tříd.

Holky: S Karamelkou a Vanilkou jsme spolu ve třídě. Jsme hrozně šťastné ,protože v jiných třídách se s námi moc nebaví. Jinak tam je ještě pět holek. Jednu vážně nesnáším a druhá je s ní takže se s ní taky moc nebavim-. Ty ostatní holky jsou z jiný třídy a já je moc neznám tak asi nic.

Kluci: Máme ty samé kluky jako minulý rok + asi dva z jiných tříd. Kluci jsou pěkně úchylní ikdyž minulej rok to bylo horší. A pořádně na mě čuměli. Mám totiž brýle a jsem ostříhaná. HODNĚ OSTŘÍHANÁ!!!!! No pak se vzpamatovali a řekli mi ,že vypadám jako kluk. Minulej rok na mě měli horší kecy tak jsem za to celkem ráda.

Teď bych chtěla napsat jak vypadá naše třída. Máme jí hrozně, ale hrozně moc prťavou. Minulej rok to byla jazykovka a žádná třída tam nebyla pořád. S holkama jsme tam chodily trénovat taneční sestavy, které jsme měly na hudebku. Máme tam nové lavice!!!! Nesnáším takové ty staré kde jsou žvejkačky a kde tam v těch židlích možná žijou nějaký brouci. BLE!!! Vezmu to z pohledu vyučujícího. Když se díváte od tabule tak jsou vzádu 4 lavice. A přednima jsou tři řady po dvou lavicích. Nevím jestli to pochopíte. Máme tam interaktivní tabuli což, je super až na to že, nám kazej oči :DTakhle naše třída sice nevypadá ale, chtěla jsem sem dát nějakou fotečku.
Papa

Lištička
 


Komentáře

1 Melissa Melissa | 14. září 2015 v 17:46 | Reagovat

Jak popisuješ třídního učitele, začíná se mi zamlouvat :-) Ale pozor, ne každý bude nakonec tak hodný. Já z vlastní zkušenosti musím říct že ti nejhorší učitelé(ti kteří tě v předmětech potápěli) jsou nakonec nejlepší. :-) Na divný formáty učebnic si kupuju obal na atlas :-) Takový idiotský formáty obalů se totiž nedělají :) :-) Doporučuji ti se s některýma holkama z jiných tříd seznámit. Potom nebudeš na tvých kamarádkách závislá. Musíš to buď překousnout nebo si najít ještě někoho, koho k vám připojit. :-) Mým slovy "rozšířit skupinu. :-) V klidu,  naše třída je určitě menší :-)

Melissa

2 Lištička Lištička | 14. září 2015 v 18:33 | Reagovat

[1]: Já si ty učebnice obalila do balícího papíru :-) Já se teda snažím trochu připojit i k jinejm holkám ale moc to nejde. Teď budem mít takovej program abychom se více poznali. No tak to asi půjde líp.

3 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 14. září 2015 v 19:25 | Reagovat

Krásné nové lavice. Mě obaly nikdy neštvaly, mám je i na knihách v knihovně, pokud mají papírovou vazbu.

4 Shady Ambrose Shady Ambrose | 14. září 2015 v 20:26 | Reagovat

S tím třídním učitelem si nebuď tak jistá. Náš taky vypadal jako pohodovej chlápek, ale v osmé třídě se z něj vyklubal pěknej idiot:D
Jinak, učebnice jsme obalené museli mít asi jen na prvním stupni...
A´Každopádně druhý stupen si uží. Nejradši bych se tam vrátila:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama