STORY HOLKY 1

17. září 2015 v 0:00 | Lištička |  MOJE TVORBA
Ahoj:) Rozhodla jsem se že, budu na blog dávat má díla. Spisovatelská díla. Píšu teď knihu o pravěké holce. Nechce se mi to předělávat á mám tam takové divné věci které v pravěku nebýly ale mám prostě fantazii. U těch kapitol žádné takovéhle úvody. No tak já se na to vrhnu.

3.9. 23:09

O kom je tento deník???

Ahoj já jsem Anna,pravěká holka. A tohle bude můj deník. Jsem ze 4 dětí. Nejstarší je Grag. Je mu 17. Pak jsem já. Mě je 15. Potom sedmiletá Amy a nakonec tříletý Tom. Grag je tlusťoch a nedělá nic jinýho než to ,že žere. Amy je hrozně náladová . Někdy je milá a jindy příšerně otrávná. A Tom se ještě neprojevil. Mamka ho má z nás nejradši, protože je to nejhodnější díťe. Zatím.
Pak mám mou nejlepší kamarádku. Ta se jmenuje Lili. Mám jí moc ráda. Chodila jsem s ní do školky. Pak jsme nastoupily na loveckou školu na které jsem i dnes. Do třídy s námi chodí Cherry ,Vlnka,Anka,Justin,Matouš a Mathyou.
Pak je tu ještě mamka a taťka a babička. Táta se jmenuje John a nenávidí babičku. Dává pravidla a kdo je poruší tak má zaracha. To se mi stává celkem často. Mamka se jmenuje Linda a miluje Toma a Graga. No jo to by Grag nebyl takovej tusťočh ,že. Mamku mám moc ráda ale poslední dobou mi přijde že jsme se odcizily. Dřív jsem jí mohla říct všechno. Všechna moje trápení a ona se mi neposmívala a pomohla mi. Teď je to jiné. Říká že, to všechno patří k životu.
Pak mám ještě babičku Ibu. Ta je nesnesitelná!!! Pořád když jsem byla mladá.... Nebo pořád poučuje. Třeba:"Musíš tohle aby tamto nebo tohle."
To je dost o mé rodině. Teď něco o mně. Moje oblíbená kapela je Guag's. No to je jedna z kapel které se daj poslouchat. Mamka má ráda Loluce. To je to nejhorší co existuje!!! Proto většinu času trávim u Lili. To má i jiné důvody. Třeba babička. Už jsem vám to vyprávěla. Liliina rodina má mnohem větší jeskyni. Lili má svůj vlastní převis. Se má. A nemá žádný bráchy. Má starší ségru která si našla svou jeskyni. Pak má mladší sestru ale tý nebyl ještě ani rok.
Jé já bych zapoměla na kluky. Mě se hrozně líbí Justin. Jako všem holkám. Vždycky se hádáme koho pozve na koncert. Naposledy pozval Bony. Zatím neměl žádnou holku. A teď taky ne. Všechny máme šanci. Máme ve škole jednu holku, Lolu. Je hrozně hezká.Má zrzavý vlasy,pihy a zelený oči. Proč nemůžu bejt já tak krásná????
Já mám černý vlasy a černý oči . Lili je bloncka s modrýma očima. Je taky hezká. Ale ne tolik jako Lola. A Lola jako jediná Justina nežere. Je to divný ale má kluka kterej je hnusnej ale hodnej. Já si myslím že Justin je hezkej i hodnej. Ale blíž ho neznám. Vždycky když s ním mám mluvit zrudnu a nevydám ze sebe ani hlásku. Justin je blonďák se zelenýma očima. Je vážně hrozně hezkej. No a já myslím ,že by to pro začátek stačilo a už to ukončim stejně jsem vám řekla všechno. Tak dobrou.
 


Komentáře

1 Melissa Melissa | 17. září 2015 v 14:07 | Reagovat

Jo příběh je dobrý, ale ty pravopisné chyby to celé kazí. Například : Všechny moje trápení. Všechna. Nechci tě prudit, ale opravdu to ten příběh kazí :-)

2 Shady Ambrose Shady Ambrose | 17. září 2015 v 14:22 | Reagovat

Vypadá to zajímavě..:)

3 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 19. září 2015 v 8:09 | Reagovat

Příběh vypadá zvláštně i zajímavě zároveň.

4 Wexlynne Wexlynne | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 15:57 | Reagovat

Začátek se mi moc líbí, jen si nějak nedovedu představit, že by to tak mohlo vypadat v pravěku. Na začátku jsi říkala, že máš velkou fantazii, takže to všechno omlouvá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama