30 days project- 1. day

10. listopadu 2015 v 15:00 | Lištička
Ahojky:)Rozhodla jsem se udělat 30 days challenge. Nebudu psát každý den toto ,ale budu různě přeskakovat. Dneska je první úkol. Popiš sama sebe.


Jsem 11ti letá dívka ,která chodí do 6. třídy. Co se týče vzhledu jsem normálně vysoká,nejsem úplně hubená ,ale ne tlustá. Mám krátké, vlnité a blond vlasy ,které po ránu vypadají dost divně. barva mých očí je modrá po tátovi.
Moje dobrá vlastnost je přáteskost,laskavost a pečlivost. Ty negativní jsou lenost,naivnost a náladovost.Moc ráda se přátelím. Mám celkem dost kamarádů ,ale jen pár velmi dobrých. S tím souvisí moje naivita. jak se ráda přátelím ,často se stane ,že se skamarádím s někým kdo mě pak využívá.
Jsem perfekcionistka. Pořád chci mít vše dokonalé ,ikdyž se mi to často nedaří. Například desingy. Původně jsem chtěla mít úplně jiný desing ,ale pak to skončilo tímhle.

Moje vztahy. Hmmmm. Určitě víte jak jsem sem psala jak se ke mně všichni chovaj husně atd. atd.. Po nějaké době jsem se nad sebou zamyslela. Zjistila jsem ,že jsem se měla chovat jinak. Pak jsem se změnila. Přes prázdniny celkem hodně. a ještě víc za ty 2 měsíce školy.
Do školy jsem přišla úsměvavá s dobrou náladou. Hned se to změnilo. Za ty dva měsíce jswem se vykašlala na lidi kteří mi jen ubližovali a škodili. Mezi ně se řadí i Vanilka s Karamelkou. Kdybych je měla popsat jedním slovem řeknu : " Krávy". Místo toho jsem se začala bavit s lidmi ,kteří jsou pro mě důležití. Teď jsem ve škole "šťastná". prostě cítím ,že někam patřím.
Moje rodina se skládá z táty, mamky, bratra a mě. S brácho máme pokoj spolu a lezeme si na nervy ,ale mám ho moc ráda. Tátu a mamku taky. Nevím co k tomu dodat tak jdu na něco dalšího.

Hrozně ráda poslouchám hudbu. Jsme velká fanynka SLZY. SLZA=♥!Ráda si u ní i zatančím. Ráda koukám na youtube. Jednu dobu jsem se koukala hodně na DIY a kydž jsem se pokusila něco vyrobit dopadlo to katastrofálně. Můj nejoblíbenější youtuber je Hoggy. Kdo ho zná ví proč♥.
Moje velice oblíbená činnost je psaní a zpěv. Ve 4. třídě jsem napsala knihu která měla 50 kapitol. Teď píšu další ,kterou zveřejňuji tady sem na blog. Napsala jsem teď jednu kračí povídku kterou asi v 15 částech zveřejním na blog. Zpívám v jednom pěveckém sboře (Nebudu říkat jméno). V něm mám své dvě BFF. Potom také ráda maluju. Ve škole mi sice říkají ,že malovat umím dobře .ale já si myslim ,že tak dobré to zase není.
Pak také ráda jím. No jo já a jídlo! Nemám nejoblíbenější jídlo. jen rozlišuji co mi nechutná a co chutná. Nesnáším: játra,olivy,květák,ořechy a mák(překvapivé když na to mám alergii:D).
Mám hrozně moc ráda zvířata. Doma mám křečka džungarského. Moje nejoblíbenější zvířátko je kůň. Letos jsem na dovolené v moři ulovila chobotnici. Samozřejmě jsem ji pak vypustila zpět do moře. Nevím proč ,ale fascinují mě žraloci.
Moje nejoblíbenější číslo je 7( Je celkem zvláštní ,že když to teď píšu bloguji 7 měsíců).
Tak a to už je konec článku. Doufám že se vám líbil a ,že jste se něco dozvěděli. Jestli jsi sem přišla až teď a chceš se spřátelit hlaš se ZDE.

Papa

Lištička.


 


Komentáře

1 M. Smithová M. Smithová | Web | 10. listopadu 2015 v 20:46 | Reagovat

Výstižné :-)

2 Shady Ambrose Shady Ambrose | 11. listopadu 2015 v 21:36 | Reagovat

Nevěděla jsem, že jsi tak mlaďounká:)

3 Lucy Lucy | Web | 13. listopadu 2015 v 13:38 | Reagovat

Já moc nemám ráda české kapely, ale Slza je jediná z nich, která mi nevadí a poslouchám ji ráda. :D

4 Lištička Lištička | Web | 15. listopadu 2015 v 12:09 | Reagovat

[3]: Asi tak

[1]: :-)

[2]: Psala jsem to v několika článcích ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama