Nejhorší prázdniny ever?

6. srpna 2016 v 10:44 | Lori <3 |  DENÍK

Víte co je dost velká smůla? Být 3 týdny prázdnin u věřící babičky se svým nejvíc otravným bratrem.

Abych to rozvedla, jsem také věřící, ale nejsem do toho tak zabraná a občas si i myslím, že jestli to jak se má babička chová je chování, věřících lidí, tak asi věřící nejsem. Moje babička je toiž dost vysazená na věci typu: star wars, star trek, sex ve městě atd. ( snad chápete). Podle ní jsou tyhle věci strasně satanistický a tak.
No, a aby toho nebylo málo, vadí jí i písničky. Já si normálně pouštím slzu a ona: Vypni si tu satanistickou hudbu!". Asi víte, že hudba a Petr je moje závislost. Ale moje babička mi jaksi zakazuje, si tu ty písničky pustět. A víte co já? Kašlu na ní!
Dneska ráno jsme si nějak povídali o knížkách a ona hned, že někde viděla knížku ,, Jak mít kamaráda", nebo tak něco. A hned jak je v tom ďábel, když vám ta knížka říká co máš udělat, a že když to uděláš budeš mít kamarády. Ale asi každá z nás četla něco na podobný způsob a každá víme, že to jaksi nepomáhá. A, že v tom není žádný ďábel....


Pouštěla nám tady nějaký videa o hudbě a okultismu (pokud chete najděte si je, nebudu je sem dávat, jsou strašný.). Jako nemyslím si, že něco takového je vhodné pro děti pod patnáct. Podle těch lidí, jsou motýli nějaký programy na programování lidí, prostě kravina.
A teď pozor! V každé druhé větě je tam slovo iluminát! To už asi vážně vypovídá o tom jaká kravina to je....
Okultismus asi existuje, ale proč o tom pořád mluvit a cpát to do hlavy malým dětem?
A abyste si nemysleli, že si tohle nechám říkat a takzvaně si ,,nechávám s*át na hlavu", tak vám říkám, že jsem se jí to snažila vysvětlit, ale je to marný. Je to marný, je to marný a ještě jednou, je to marný!
Budu si koukat na seriály, který mne baví, budu si poslouchat hudbu, co mě baví a budu si číst co mě baví! Kašlat na ní!
Ale zase, mám jí ráda... Třeba když mi koupí ten nejvíc dokonalej sešit, nembo desky na sbor! To byla samozřejmě sranda. Má jí ráda ikdyž mi třeba koupí koblihu.... Dobře nejsem vtipná... Ale tlustá díky babičce možná budu! Pardon, pardon, budu nadýchaná!
No, a pak je tu taky můj milovaný bratr...
Jdu si po obchodě a vidím tam takovýho hezkýho kluka (bylo mu tak čtrnáct?) a tak se na něj usměju. Usměje se na mě zpátky a dál si mě prohlíží. Já si ho taky prohlížím, ale né tak nápadně jako on mě (jsem přece holka a holky umí mnohem lépe tajně pozorovat.). A pak to celé zkazí můj debilní, nevychovaný bratr, který mě ztrapňuje už celé roky. přijde ke mě, skočí na mě a hlasitě si uprdne.... Ten kluk se začal chehtat a já byla rudá až na žlučníku ( hahaha.). Nevím jestli vztekem nebo studem... Takhle končí moje ,, milostné" románky. Zkazí je můj bratr.... Ale také ho mám ráda. Třeba když spí.

Když ž jsem utěch milostných románků, jak se cítíte, když vám řeknu, že prvňáčci už se líbali? A, že spolu ,, chodí" ? Taky se cítíte tak trapně? Můj otravný bratr už měl asi tři holky, se všema se pusinkval a tak. Já ve třetí třídě řešila panenky. Mé něco přes koleno je 7 a už má kluka, taky se pusinkují, ví jak se dělá sex a ví, že jí bude krvácet pipinka (takhle mi to řekla).
Já jsem se vlastně jěště s klukem ani neobejmula (jenom, když hrajeme flašku a já to dostala za úkol). Cítím se zaostale. A přitom já se necítím ošklivá nebo něco takového. Jako nedokážu o sobě říct, že jsem krásná, ale zase vím, že mám třeba hezký oči. Ale nejde o vzhled ( o ten taky trochu, asi bych se nelíbala s pupínkatym tlustym prasetem...). Chtěla bych kluka, který by tady byl pro mě, podržel mě, zastal se mě a obejmul by mě kdybych to nejvíc potřebovala. Ale ono je dost těžký najít kluka, který není strašně povrchní. Většina kluků už na holce vidí jenom prsa a zadek. A proto závidím všem šťastně zadaným holkám.
Cítím se zaostalá. Vždycky když najdu fajn kluka a myslím, že jsme kámoši, tak se se mnou úplně najednou přestane bavit. Ale zase nechci dostat první pusu s někým kdo mě odkopne. Počkám si na toho pravého...

A protože jsem velice chytrý člověk (hahaha.), tak se koukám na fotky zamilovaných objetí a polibků..... No a abych nebyla sama takhle smutná z toho, že nemám co ostatní mají tak tady máte pár přeslazených fotek.

A co děláte se svým životem vy?
 


Komentáře

1 Adine Adine | E-mail | Web | 11. srpna 2016 v 10:47 | Reagovat

Ve tvém věku je podle mě na kluka ještě brzo... Ale záleží, jak to bereš ty. Já bych počkala alespoň rok a půl. A nějaké románky? Ty jsi podle mě ještě také moc nezažila. Nechci být zlá, ale podle mě se to všechno takhle brzy nehodí.
Bratra nemám, ale zato mám dvě sestry. Věř mi, že i s nimi je to občas těžké... Ale zase se vždycky dokážeme zastat té druhé a pomoct si.
Tvoje babička by se měla nad sebou zamyslet. Přísahám, že kdybych tam byla místo tebe, odešla bych hned. Nenávidím takhle pošahané křesťany. Nemám ráda tohle náboženství... Nepodporují homosexuály ale mluvící had jim nevadí... Zajímavé, "opravdu". Nějaká osoba, pro kterou náboženství není všechno, mi ale nevadí. Pamatuji si, že v první třídě mi jedna holka začala vyprávět o Bohu. Neposlouchala jsem jí, protože mě opravdu nezajímá, jak Bůh vymyslel svět... Ať si ale každý věří, v co chce. Já křesťan nikdy nebudu, protože se mi to nelíbí. Žádné náboženství se mi nelíbí. Bohužel.

2 Kate Kate | Web | 11. srpna 2016 v 14:21 | Reagovat

Chápu, že se asi citíš blbě, nebo divně.. Děti jsou dnes hold už jako malí strašně vyspělý a je to vážně příšerné, ale upřímně už to ani radši neřeším.. Myslím, že v tvém věku si nemusíš dělat starosti, že nemáš kluka a podobně.. Vím, že to bude znít "rodičovsky", ale na to má prostě člověk dost času :D
Radši si prázdniny užívej, za chvíli bude zase škola a to je určitě o dost horší :D

3 Louise Louise | 11. srpna 2016 v 21:22 | Reagovat

Yo, mně je skoro šestnáct a klukovi jsem dala pusu maximálně na tvář. A souhlasím s Adine, ve dvanácti máš na kluky ještě HODNĚ času. Hodně. Fakt hodně.
Ohledně přehnaně křesťanské babičky nemůžu radit, já jsem pohan z rodiny nevěřících XD Snad jen to, že bych si na písničky pořídila sluchátka a moc se o tom s ní nehádala a nevyvolávala debaty na tohle téma. Ty budeš mít klid, ona taky a bude to fajn.
A jen tak ještě dotaz na konec - proč máš nastavení blogu v angličtině, když máš články v češtině? O.o Docela by mě to zajímalo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama