NEW HOPE

12. srpna 2016 v 14:24 | Lori <3 |  MOJE TVORBA
Zdravím:)
Dneska je to dlouho očekávaná NEW HOPE! Jéj! Konečně jsem se dokopala to napsat, ikdyž to teď budu snad celé přepisovat, protože jedna část je opravdu strašná, dětinská a směšná. Možná bych mohla udělat takovou rubriku, kde budu zveřejňovat původní verze svých povídek. Určitě napište jestli byste to chtěli, ale teď už jdeme na to!
P.S. Tato kapitola není skoro vůbec důležitá, takže ji můžete přeskočit.

,, To je mi moc líto. Měla jsi hrozný život, ale teď to bude lepší." řekl mi James. Chvilku jsme si jen hleděli do očí a pak mě políbil.

,, Jamesy, to nemůžeš! Vždyť se známe jeden den!" vykřikla jsem, ikdyž celou dobu polibku jsem myslela jen na samé ještě, hmm, prosím. Ale vážně mě zná jen den. Takže jsem mu to řekla.
,, Bylo to strašný, že jo? Promiň." řekl a zvedl se z lavičky.
,, Líbilo se mi to, ale známe se jeden den. Ale rty máš fakt super," řekla jsem. Pak mi došlo, co jsem to řekla a zrudla jsem až za ušima.
,, Hmm," zabručel něco a vydali jsme se zpátky domů. Moc jsme nemluvili. Pak jsme se rozloučili a já jsem se hanbou málem propadla. Políbí mě nejhezčí kluk na škole a já mu řeknu, že to nemůže? Co to jsem za holku. Asi bych měla jít na školu pro holky, kde se učí jak se chovat, když vás políbí nejhezčí kluk na škole a co dělat, když se vám den před rande objeví na čele pupínek. Ne, to je moc fiflenkovské.
Odebrala jsem se do svého pokoje, kde jsem si lehla na postel a koukala na strop. Jo, přesně tohle někdy dělám. Koukám na strop. Jak nějaký blázen. Když jsem zjistila, že už je půl desáté, rozhodla jsem se vykoupat a jít spát.
Druhý den jsem, na klasiku, nestíhala. Popadla jsem první oblečení co mi přišlo pod ruku, popadla batoh a vyběhla z domu. Autobus jsem, naštěstí, stihla. Sedla jsem si do zadní poloviny a na další zastávce si ke mě přisedl hnědovlasý kluk se svítivě zelenýma očima. Trošku déle jsem na něj civěla, takže jsem zrudla když se mě zeptal, jestli se něco stalo.
,, Ne, nic.." zamumlala jsem stydlivě.
,, Jsem Seth, ehm.. ty?"
,,Claire, těší mě" usmála jsem se na toho hezkého kluka. ,,Kam jedeš?" optala jsem se přátelsky.
,, Do práce. Už zase. Hádám, že ty do školy. Ten ústav jsem taky navštěvoval. Děs, co?"
,, No, učení jo, ale jsou tam docela fajn lidi. A taky hezcí kluci."
,, Taky si pamatuju na to jak jsem furt řešil jenom holky. Teď mám dokonalýho přítele." usmíval se zasněně.
,, Ppppočkej! Přítele? " mi mělo dojít, že když je tak hezkej tak musí být teplej.
,, Jo jsem gay,"
,, Aha, už budu vystupovat tak ahoj!" rozloučila jsem se.
,, Tak to vystupujem na stejný zastávce!" zajásal, ale né moc nahlas. Kývla jsem. Vystoupili jsme a já vykročila ke škole. Seth mě doběhl :,, Se a ni nerozloučíš! " řekl a hned na to mě objal.byla jsem trochu dost překvapená, ale nechala jsem to být. ,, Tak pa," řekla jsem a vydala jsem se vstříc škole a učení a hezkým klukům. Ještě než jsem vešla do školy mě někdo chytil za rameno. Mysela jsem, že je to Seth:,, Se-" pak jsem si, ale uvědomila, že nekoukám do smaragdových očí, ale do těch oříškových.
,, Aho-" ctěla jsem ho pozdravit, ale přerušil mě.
,, Takže takhle ty, jo? Mě odstrčíš, ale nějakýho týpka necháš aby tě osahával. To jsou asi zvyklosti českých holek. " Co si myslí? Nebude mi rozakzovat, co můžu a nemůžu.
,, Tak zaprvý: Ahoj. A zadruhý: Je to kamarád a ještě k tomu je gay. Jo, a zvyklosti londýnskejch kluků jsou takový, že holku znají den a už jí líbají."
,, To máš, pravdu," řekl a políbil mě. Nebylo to jako včera. Spíš o hodně dravější a vášnivější. Přitiskl mě na zeď a dál mě líbal. Nevím kolik času uběhlo, ale když jsem otevřela oči, za Jamesovými zády stála zástupkyně ředitele. Odstrkávala jsem Jamese, ale tomu to bylo úplně jedno. Z mých rtů se přemístil na můj krk. ,, Jamesy, asi bys neměl..."
,, Co neměl?" řekl a narovnal se. Kývla jsem hlavou směrem za něj. Otočil se a jenom zíral.
,, Do ředitelny!" zařvala zástupkyně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama